Zapytaj o ofertę

Projektowanie logo dla firmy

Zadzwoń:
883 222 244
powrót

Baza wiedzy

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bazą wiedzy. Publikujemy w niej przydatne informacje związane z zasadami prawidłowego projektowania logotypów oraz identyfikacji wizualnej. Znajdziecie tutaj zagadnienia prawne związane z ochroną znaków towarowych, praktyczne opinie i porady oraz interesujące historie typografii marek.
Jak stworzyć logo firmy

Jak stworzyć logo firmy

Baza wiedzy

Logo stanowi jeden z podstawowych elelemntów identyfikacji wizualnej firmy. Jego zadaniem jest przyciąganie uwagi i budowanie więzi emocjonalnej z konsumentami, dlatego tak ważne jest jego trafne dobranie. Z tego artykułu dowiesz się więcej na temat projektowania dobrego logo dla firmy.

Projekt logo dla firmy odzieżowej

Projekt logo dla firmy odzieżowej

Baza wiedzy

To w jaki sposób ubierzesz wizualnie swoją markę będzie mieć wpływ na powodzenie Twojego biznesu. Pamiętaj jednak, że proste i klasyczne rozwiązania mogą być najlepszą kreacją dla Twojej marki. Przeczytaj nasz artykuł a dowiesz się jak zaprojektować dobre logo dla firmy odzieżowej. 

Projekt logo dla firmy kosmetycznej

Projekt logo dla firmy kosmetycznej

Baza wiedzy

Chcesz poznać zasady komunikacji wizualnej w branży kosmetycznej? Znajdź swój klucz do sukcesu Twojej firmy kosmetycznej. Dowiedz się jak odpowiednio zaprojektować logo, które będzie skutecznie przyciągają uwagę klientów i wyróżni Twoją firmę na rynku kosmetycznym. 

Logo dla formy transportowej

Logo dla firmy transportowej

Baza wiedzy

Czy jest coś piękniejszego niż jeżdżąca, niemalże żywa reklama firmy? Akurat branża transportowa ma tę zaletę, że logo firmy może pojechać właściwie na "koniec świata". Wtedy taka firma często nie potrzebuje dodatkowych kanałów marketingowych, bo dobrze zaprojektowane logo, z którym odbiorcy często się spotykają, może ...

Logo dla firmy handlowej

Logo dla firmy handlowej

Baza wiedzy

Stworzenie logo dla firmy handlowej wbrew pozorom może być problematyczne. Dobre logo musi wyróżniać firmę handlową z tłumu, a jednocześnie nie może być skomplikowane – klienci powinni szybko go zapamiętać. W artykule znajdziesz kilka wskazówek, jak zaprojektować logo firmy handlowej aby zapadło w pamięć odbiorców, ...

Jak stworzyć dobre logo dla firmy

Baza wiedzy

Logo jest jednym z najważniejszych elementów identyfikacyjnych firmy. Powinno mieć określoną strukturę oraz siłę przekazu. Jeżeli logo ma spełniać swoje zadanie, warto znać podstawowe zasady jego tworzenia. Dowiedz się, jak stworzyć dobre logo dla firmy.

muszla jako element identyfikacji wizualnej marki Shell

Jak muszla trafiła na logo marki Shell, czyli historia identyfikacji wizualnej Shell w pigułce.

Baza wiedzy

Shell to znany na całym świecie koncern paliwowy, ale czy wiesz skąd wywodzi się słynna muszla widniejąca na jego logo?  Dlaczego na obecnym znaku towarowym Shell występuje czerwony i żółty kolor? W artykule znajdziesz odpowiedzi na te pytania oraz wiele ciekawych ...

Identyfikacja wizualna miasta Melbourne

Identyfikacja wizualna miasta Melbourne

Baza wiedzy

Projekt systemu identyfikacji wizualnej miasta Melbourne stworzył miastu nowy wizerunek, który przyciąga uwagę. Tak ogromny sukces tej spójnej z możliwościami miasta identyfikacji wykreował markę, a dobra marka wspomaga rozwój. Przykład Melbourne udowodnił jak wielką siłę ma dobrze zaprojektowany logotyp. Musisz to zobaczyć.« 1 2 3 4 »
powrót do góry
zawijas
f
facebook