Zapytaj o ofertę

Projektowanie logo dla firmy

Zadzwoń:
883 222 244
powrót

Baza wiedzy

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bazą wiedzy. Publikujemy w niej przydatne informacje związane z zasadami prawidłowego projektowania logotypów oraz identyfikacji wizualnej. Znajdziecie tutaj zagadnienia prawne związane z ochroną znaków towarowych, praktyczne opinie i porady oraz interesujące historie typografii marek.
Rebranding - zmiana logo

Najlepsze loga znanych firm

Baza wiedzy

Najlepsze loga znanych firm wyłaniane są co roku w wielu różnych rankingach. Pierwsza dziesiątka stanowi wzór do naśladowania dla nowopowstających firm na całym świecie. Dowiedz się, jakie loga najbardziej znanych na świecie firm są najlepsze.

Oryginalne logo dla firmy

Oryginalne logo dla firmy

Baza wiedzy

Gdybyś tworzył swoją tradycyjną wizytówkę, to chciałbyś, żeby była czytelna, estetyczna i zawierała same niezbędne informacje. Tak samo jest z logo firmy. Wiadome jest, że każdy przedsiębiorca chciałby mieć perfekcyjne logo swojej firmy. Niestety takie nie istnieją, ale podpowiemy Ci, jak zrobić logo, żeby było jak ...

Kapsel od Tymbarku

Kapsel od Tymbarku!

Baza wiedzy

Kapsle lub nakrętki z chwytliwymi hasłami marki Tymbark od lat wzbudzają emocje wśród konsumentów. Uznane zostały wręcz za kultowe! Sprawdź jak marka wykorzystuje je w prowadzonych kampaniach reklamowych. Zapraszam do lektury!

Identyfikacja wizualna miasta Melbourne

Identyfikacja wizualna miasta Melbourne

Baza wiedzy

Projekt systemu identyfikacji wizualnej miasta Melbourne stworzył miastu nowy wizerunek, który przyciąga uwagę. Tak ogromny sukces tej spójnej z możliwościami miasta identyfikacji wykreował markę, a dobra marka wspomaga rozwój. Przykład Melbourne udowodnił jak wielką siłę ma dobrze zaprojektowany logotyp. Musisz to zobaczyć.

Popularne loga znanych firm i ich ukryte znaczenie

Popularne loga znanych firm i ich ukryte znaczenie

Baza wiedzy

Przekonaj się, jak dużo wiesz o markach, z którymi masz styczność na co dzień. Czy pod zwyczajnymi na pierwszy rzut oka grafikami kryje się coś więcej? Jakie naprawdę znaczenie mają najpopularniejsze loga, znanych na całym świecie firm?

muszla jako element identyfikacji wizualnej marki Shell

Jak muszla trafiła na logo marki Shell, czyli historia identyfikacji wizualnej Shell w pigułce.

Baza wiedzy

Shell to znany na całym świecie koncern paliwowy, ale czy wiesz skąd wywodzi się słynna muszla widniejąca na jego logo?  Dlaczego na obecnym znaku towarowym Shell występuje czerwony i żółty kolor? W artykule znajdziesz odpowiedzi na te pytania oraz wiele ciekawych ...

Zmiana loga znanych firm - przyczyny i skutki

Zmiana loga znanych firm - przyczyny i skutki

Baza wiedzy

Kiedy i jak zmienić logo firmy. Jakie przyczyny są wystarczające do zmiany wizerunku przedsiębiorstwa oraz jakich skutków możemy się spodziewać. Przykłady znanych firm, którym zmiana logo przyniosła wiele dobrego oraz odpowiedzi na powyższe pytania znajdziecie w tym artykule.

Logo dla firm komputerowych

Logo dla firm komputerowych

Baza wiedzy

Logo jest jednym z podstawowych elementów kreujących wizerunek firmy. Jak zatem stworzyć odpowiednie logo dla firm komputerowych? Przyjrzyjmy się, jak poradziły sobie z tym największe światowe marki branży komputerowej.« 1 2 3 4 »
powrót do góry
zawijas
f
facebook