Zapytaj o ofertę

Projektowanie logo dla firmy

Zadzwoń:
883 222 244
powrót

Baza wiedzy

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bazą wiedzy. Publikujemy w niej przydatne informacje związane z zasadami prawidłowego projektowania logotypów oraz identyfikacji wizualnej. Znajdziecie tutaj zagadnienia prawne związane z ochroną znaków towarowych, praktyczne opinie i porady oraz interesujące historie typografii marek.
Logo dla firm komputerowych

Logo dla firm komputerowych

Baza wiedzy

Logo jest jednym z podstawowych elementów kreujących wizerunek firmy. Jak zatem stworzyć odpowiednie logo dla firm komputerowych? Przyjrzyjmy się, jak poradziły sobie z tym największe światowe marki branży komputerowej.

Logo dla formy transportowej

Logo dla firmy transportowej

Baza wiedzy

Czy jest coś piękniejszego niż jeżdżąca, niemalże żywa reklama firmy? Akurat branża transportowa ma tę zaletę, że logo firmy może pojechać właściwie na "koniec świata". Wtedy taka firma często nie potrzebuje dodatkowych kanałów marketingowych, bo dobrze zaprojektowane logo, z którym odbiorcy często się spotykają, może ...

Identyfikacja wizualna dla piwa

Jak zamykano Tyskie piwa, czyli kilka słów o identyfikacji wizualnej

Baza wiedzy

Artykuł prezentuje wygląd etykiet, kapsli oraz elementów graficznych znajdujących się na produktach marki Tyskie. Poznaj wybrane składniki systemu identyfikacji wizualnej marki Tyskie. Zapraszam do lektury!

Rebranding - zmiana logo

Najlepsze loga znanych firm

Baza wiedzy

Najlepsze loga znanych firm wyłaniane są co roku w wielu różnych rankingach. Pierwsza dziesiątka stanowi wzór do naśladowania dla nowopowstających firm na całym świecie. Dowiedz się, jakie loga najbardziej znanych na świecie firm są najlepsze.

Logo dla firmy handlowej

Logo dla firmy handlowej

Baza wiedzy

Stworzenie logo dla firmy handlowej, wbrew pozorom może stworzyć problemy. Dobre logo musi wyróżniać firmę handlową z tłumu, a jednocześnie nie może być skomplikowane – klienci powinni zapamiętać to logo. W artykule znajdziesz kilka wskazówek, jak zaprojektować logo firmy handlowej, zapadło w pamięć odbiorców, ale ...

Popularne loga znanych firm i ich ukryte znaczenie

Popularne loga znanych firm i ich ukryte znaczenie

Baza wiedzy

Przekonaj się, jak dużo wiesz o markach, z którymi masz styczność na co dzień. Czy pod zwyczajnymi na pierwszy rzut oka grafikami kryje się coś więcej? Jakie naprawdę znaczenie mają najpopularniejsze loga, znanych na całym świecie firm?

Zmiana loga znanych firm - przyczyny i skutki

Zmiana loga znanych firm - przyczyny i skutki

Baza wiedzy

Kiedy i jak zmienić logo firmy. Jakie przyczyny są wystarczające do zmiany wizerunku przedsiębiorstwa oraz jakich skutków możemy się spodziewać. Przykłady znanych firm, którym zmiana logo przyniosła wiele dobrego oraz odpowiedzi na powyższe pytania znajdziecie w tym artykule.

muszla jako element identyfikacji wizualnej marki Shell

Jak muszla trafiła na logo marki Shell, czyli historia identyfikacji wizualnej Shell w pigułce.

Baza wiedzy

Shell to znany na całym świecie koncern paliwowy, ale czy wiesz skąd wywodzi się słynna muszla widniejąca na jego logo?  Dlaczego na obecnym znaku towarowym Shell występuje czerwony i żółty kolor? W artykule znajdziesz odpowiedzi na te pytania oraz wiele ciekawych ...« 1 2 3 4 »
powrót do góry
zawijas
f
facebook